Ulefone Power 3S


Táto značka nie je na našom trhu veľmi známa , ale môžeme nájsť celkom slušne modeli tejto značky ktoré odrovnajú všetky ostatných výrobcov.

mobil
 
►►Ulefone Power 3Stento smartphon bude nájme Nami tým že nám ponúkne celkom výkony rýchlo nabíjateľnú batériu. Vďaka batérii ktorá má kapacitu 6 350 mAh dokáže vydržať až na jedno nabitie až štyri dni , a vďaka rýchlo nabíjanie dokáže smartphon nabiť za 120 minút. Okrem batérie bude tento smartphon disponovať 6,5-palcový displejom s pomerom strán 18:9 s pekným FullHD rozlíšením. Aby bol tento smartphon plnej kondícii bude ho ťahať procesor Helio P23 ktorý disponuje z operačnou pamäťou 4 GB a z vnútornou pamäťou 64 Giga z reálne dostupnou 57 Giga.

foto
 
O fotografie sa postará štvorica fotoaparátov v duálnom prevedení. Na zadnej strane nájdeme 16 a 5 megapixlový fotoaparát z clonou, automatickým zaostrovaním a videním ktoré by malo nahrávať až v 4K rozlíšení , a na prednej strane bude 13 + 5 megapixely fotoaparát s clonou a videom ktoré dokáže nahrať v HD rozlíšení. Na tomto smartphone nájdeme aj rýchlu a presnú čítačku odtlačkov ktorá je umiestnená na zadnej strane ,  ale pre tých ktorý si obľúbili odomknutie tváre , je podpora aj na túto funkciu.

aplikace
 
Toto zariadenie bude pracovať pod operačným systémom Android   7.1 Nougat , ale neskôr bude dostupná aktualizácia na Android 8.0 Oreo. Zaujímavá bude aj cena tohto zariadenia. Pred pár mesiacmi sa tento smartphon predával v cene  170 eur , no dnes sa predáva o pár desiatok eur menej . Teraz sa tento smartfón bude predáva pod cenu 150 eur.
Za túto cenu však dostanete celkom príjemný veľký smartphon z parádnou výdržou batériu a výkonu operačnou pamäťou rám. Teda môžeme povedať že tento smartphon zaradíme do vyššej strednej triedy z nižšou cenou. Avšak zatiaľ nie je známe či bude na trhu úspešný a bude sa predávať vo veľkom.