Ochrana na Galaxii S8


Mnohí majitelia telefónu zo zahnutím displejom riešia ten istý problém. Ako ho chrániť ? Pretože napríklad výmena na Samsung Galaxii S8 stojí až 400 € a to už nie je sranda. Určite odporúčam nejaké tenké puzdro , ktoré je drsné , nie sú na ňom vidieť odtlačky , dorovnáva tlačidla čiže ich nestláčate omylom . Ale tak či tak displej a fotoaparát ostávajú nezakryte a môže dôjsť k ich poškodenie. A ako ochrániť ? Testeri vyskúšali fóliu na displej , ale zistili že sa odlepuje aj keď bola zahnutá a musím povedať že lacná fólia na drahý telefón nepatri. Tak si Testeri povedali že vyskúšajú používať tento Samsung bez fólie bez všetkého a zistili že to nie je ono . Potom ale dostali na vyskúšanie WauFIX IT . Sú to také nano kvapky ktoré nanesiete na roztoky a potom by mal byt telefón odolnejší voči škrabancom , voči baktériám a podobne.

smartphone

Testeri túto takzvanú technológiu vyskúšali  a zistili že displej tohto telefónu je rovnejší a hladký a tým pádom sú presvedčený že nerovnosti toho skla ktoré sú pod mikroskopom viditeľné sa dorovnali nijakým spôsobom a tie baktérie tam neostávajú ako pri normálnom skle. Taktiež je odolný voči nožom že sa do skla nezarezávajú ale šmýkajú po skle , ale ja tomu moc neverím .  Hovorí o tom aj certifikát ktorý je pre tento produkt , že tento výrobok je vyskúšaný na danom smartphone a môžete ho kľudne používať.

telefon

Tak či onak môj názor na toto je taký že moc tomuto neverím , pretože ako môže chrániť nejaké kvaky pred poškriabaniu ? Nie nie je to čo mám ochrániť Vás telefón pred poškriabaniu ale skôr by som i zakúpil nejaké ochranné sklo ktorý ochráni Váš telefón sto percente a máte naozaj istotu že sa Vám nepoškodí , Pretože stať sa môže hoci čo . Napríklad že ho dáte do vrecka s kľúčmi a škrabanec je na svete. No a čo sa potom týka zadnej steny teda strany , kamarát ktorý ma tento telefón má už rozbitú zadnú stranu a oprava ho vyšla až na 150. Preto radšej odporúčam gumený kryt pri ktorom keď Vám padne telefón na zem nič sa mu nestane. Teda nemalo by sa 😀