Najkrajšie nákupné stredisko v srdci Žiliny


V najväčšom meste severného Slovenska, sa ukrýva v srdci Žiliny jedno z najkrajších obchodných centier na Slovensku. Obchodné centrum Mirage sa rozprestiera na 7 podlažiach z toho 3 sú pod zemou. Dokopy majú rozlohu vyše 25- tisíc m2. Pri výstavbe v roku 2008 tu boli nájdené pozostatky Žilinského hradu, ktorého pozostatky boli z časti zachované v interiéri obchodného centra. Svojou architektúrou predbieha akékoľvek obchodné centrá na Slovensku. Poďme si teda povedať dôvody, prečo navštíviť práve tento ,,shopping“.

centrum

Široké spektrum módnych značiek:                                

Veľkou výhodou Mirage shopping centra je tá, že ponúka módne                         značky rôznych cenových kategórii. Na svoje si tu príde naozaj každý.                       Nájdete tu značky od Poľských   výrobcov cez Britské, až po luxusné značky z Talianska.

Bohatí program pre návštevníkov každý mesiac:           

Ďalšia výhoda obchodného centra je tá, že každý mesiac ponúka pestí program, ktorý je uverejnení vo vlastnom, rovnomennom časopise                               obchodného centra. Na návštevníkov tu čaká skoro každý mesiac iná                     výstava, či koncert slovenskéh speváka. Pred Vianocami nechýba ani                     večerné nakupovanie plné zliav do neskorých hodín.

Nádherní výhľad z celoročných terás reštaurácií:           

Okrem skvelých nákupov Mirage  ponúka aj reštaurácie s chutným              
jedlom, z ktorých si celoročne môžete   vychutnávať skvelé jedlo s výhľadom na Žilinu, a na kopec Dubeň. Vo  večerných hodinách sa tieto terasy                             menia na romantické miesta s  nočnou panorámou na osvetlené                       mesto.    

nákupní centrum

Z nákupov rovno na pláž:                                             

V letných mesiacoch je na jednej z  veľkých terás otvorená umelá pláž                  
s pieskom, bazénom a vírivkou. Samozrejme nechýba ani bar v                       ktorom si môžete dať osviežujúci  drink, ktorý Vám dodá energiu po  dlhom chodení pri nakupovaní. Ak sa chcete zdržať v Žiline až do noci, tak                       neváhajte navštíviť piatkovů diskotéku pod holím nebom, kde sa                         budete cítiť ako na dovolenke pri  mori.