Legenda sa Vracia


Staro – nová Nokia 3310 sa vrátila do starých koľajní a namiesto dotykového displeja ostala v klasickom tlačidlovom štýle. Čo sa ale týka pamäte v tom to sa Nokia zlepšila a teraz je veľkosť úložiska 2 GB a môžete ju rozšíriť až do 32 GB . Displej je malý ale za to kvalitný a oproti dotykovým telefónom m minimálnu šancu sa rozbiť-. Rozšírenie v pixeloch má 240 x 320 a Uhlopriečka displeja je 2,4″ (6 cm).

mobil

Fotoaparát obsahuje Led blesk a rozšírenie fotoaparátu je 2Mpx . Svoju Sim kartu pripojíte na GSM, GPRS, EDGE pásma , a do telefónu vložíte štandardnú mini simku.  no škoda že nie je 4G sieť pre rýchlejšie pripojenie, Tento TLEFON sa ale polepšil v tom že už obsahuje mikro Usb nabíjanie a klasickú 3.5 milimetrový Jack pre pripojenie slúchadiel. Čo sa ale týka ale batérie tak to nie je to čo sme od Nokie čakali. Batéria totiž obsahuje len 1200mAh , no mohla byť výdrž o trochu väčšia. Rozmery sú 13 x 116 x 51 mm . / hĺbka  šírka a výška.

Čo sa ale týka funkcii tak tento telefón obsahuje len Bluetooth, a FM Rádio čo je málo pre tento staro nový telefón. Výrobcovia mohli pridať aspoň pripojenie Wifi , alebo lepší kvalitnejší fotoaparát , no žiaľ nič také neobsahuje.

Tento telefón si môžete zakúpiť v rôznych farbách ktoré sa Vám páčia. To je asi jediné plus čo pre výrobcu legendárnej Nokie 3310. Tento telefón si môžete zakúpiť s približnou cenou 58.90 € , čo je pre 3310 cena akurát .

nokia

Na samotný závor musím avšak dodať že tento telefón je skôr pre ľudí ktorý nevedia pracovať s dotykovými telefónmi. Mladý ľudia by si ho kúpili približne v roku 2005 ako novinku , keď ešte neboli smartphone v populácii a vtedy by sa predalo viac ako 5milionov kusov. Ešte musím spomenúť že tento telefón obsahuje aj legendárnu hru hadík ktorá ostala zo staršej verzii , no to je asi všetko čo si môžete v tom to telefóne zahrať. Či je nejaká možnosť stiahnutia aj iných hier zatiaľ nie je známe.