Klasika s tradíciou


Aj tak by sa dala nazvať spoločnosť Avon, ktorá vyrába a ponúka na trhu kozmetické prípravky, ale aj ďalší tovar. Už mnoho rokov je Avon na scéne a jeho produkty sa tešia veľkej obľube nielen u žien, ale aj u mužov. Táto spoločnosť ponúka prostredníctvom katalógového predaja možnosť nakúpiť si kozmetické prípravky za veľmi výhodných podmienok. Pre svoje avon lady a avon gentlemanov má vždy pripravené rôzne akcie a výhody, ktoré im z ich pozícií vyplývajú. Aj preto sa Avon výrobky veľmi dobre ponúkajú a predávajú. V ponuke nájdete tovar pre dámy, pánov a dokonca i pre deti.

rtěnka
 
Kozmetika pre ženy i mužov
Na trhu nájdete množstvo kozmetiky a produktov, z ktorých si možno len ťažko vyberiete to, čo je pre vás vhodné. Ak si neviete vybrať, v Avon katalógu nájdete všetko, čo na starostlivosť o svoju pleť, telo či vlasy budete potrebovať. V ponuke sú prípravky pre ženy v každom veku a určite si tu každá nájde to, čo vyhovuje práve jej. Prípravky na starostlivosť o pleť ako krémy, séra, pleťové vody a masky, ale aj produkty na telo ako telové mlieka a krémy rozmaznajú vašu pokožku doslova od hlavy po päty. Aj vaše vlasy si určite zaslúžia pozornosť a tú im môžete dopriať prostredníctvom šampónov, kondicionérov či výživných masiek. Takisto aj dekoratívna kozmetika tu má svoje zastúpenie a nájdete tu make-upy, riasenky, rúže a lesky na pery, laky nechty a mnoho ďalšieho. Veľkú ponuku tvoria i nádherné parfumy, ktoré vás určite očaria. Či už máte radi svieže kvetinové alebo elegantné korenisté vône, nájdete tu všetko. I páni si prídu na svoje a vyberú s z ponuky, ktorá prináša sprchovacie gély, vody po holení, toaletné vody a ďalšie produkty, ktoré každý muž, ktorý sa o seba stará potrebuje.

stíny
 
Niečo pre deti a oveľa viac
Avon myslí aj na deti a prináša im detské šampóny na telo i vlasy, kondicionéry na ľahké rozčesávanie či dokonca i detské parfumy pre malé dámy. Nielen kozmetiku môžete hľadať v katalógoch od Avonu. Čoraz viac sa tešia úspechu i módne doplnky a oblečenie, ktorým určite neodoláte. Avon je teda parfuméria, drogéria i obchod s módnymi doplnkami na jednom mieste, u vás doma. Stačí si len vybrať a objednať si.